
Kunt u niet kiezen uit de Jordaan Tour of de Wallen Tour? U bent niet de enige hoor! De oplossing? De ‘Van twee walletjes tour’! Deze combineert twee van onze meest gevraagde rondleidingen in één; de Jordaanwandeling en de Wallenwandeling.
De tour begint met een wandeling door de Jordaan, een van de gezelligste buurten van Amsterdam, aan de voet van die oude Wester. De gids verrast u hier met een schat aan leuke verhalen en anekdotes.
Halverwege de tour gaat u pauzeren in een echt Amsterdams café, waar u eventueel een ‘pikketanissie’ kan gaan drinken. Na de pauze neemt de gids u mee naar het tweede gedeelte van de tour, de Amsterdamse walletjes, met haar peeskamertjes, de Zeedijk, Casa Rosso, de Bananenbar en nog veel, veel meer!
Inclusief
- Professionele gids
- Pauze in een echt Amsterdams café (ex. consumptie)
Of bekijk één van onze andere uitjes en activiteiten in Amsterdam:
